אגף המכירות - מילת המפתח כאן היא משאיות פורד קרגו החדשות

למידע נוסף או הצעת מחיר
אגף המכירות פועל מהמרכז הלוגיסטי של חברת קומסקו בצור יגאל ומנהל המכירות הוא דורון חזן מוותיקי ענף הרכב הכבד בישראל.
 
 

אנחנו מכירים כל דגם משאית שנעה על כבישי הארץ על פרטי פרטיה ועומדים לשירותכם בכל עת על מנת לייעץ ולתת מידע חשוב אודות משאית פורד המתאימה ביותר עבורכם.
 
 
 

אתה מוזמן להתקשר ישירות
ליוסי יצחק
 052-2743054
או ליוסי בנבנישתי - 052-2350438

משאיות פורד קרגו – המותג!


משאיות פורד חזרו לכבישי ישראל במתכונת חדשה לאחר הפסקה של שנים.

מאחורי משאיות פורד היסטוריה מפוארת של יצרן רכב ומשאיות מהראשונים והגדולים בעולם. 

משאיות פורד קרגו עובדות כבר שנים רבות בשוק הטורקי, במדינות מזרח התיכון, מדינות המפרץ (שם הן מפגינות עמידות גבוהה בתנאי מזג אוויר קשים במיוחד), כמו גם במזרח אירופה ומדינות כמו פולין ורומניה. והנה עכשיו גם בישראל. המשאיות עומדות בכול תנאי התקינה המחמירים ובכלל זה תקני זיהום האוויר (EURO 6).

משאיות פורד החדשות ישווקו דרך מרכז לוגיסטי ייעודי וחדש שיוקם באזור התעשייה צור יגאל. עם השלמתו יכלול המרכז: אולם תצוגה מרשים, מרכז מסירות ארצי, מוסך מרכזי, שירות חלפים ומשרדים. 

 

6 סיבות טובות לקנות משאית פורד

✔  חיסכון כספי 1 – לא משנה איזו – משאית חלוקה, משאית להובלת רכבים, משאית לדחסן אשפה, משאית בטון או תומך לעגלה – כל דגם עולה אלפי יורו פחות מהמקבילות באותה קטגוריה.
 

✔ חיסכון כספי 2 - רוב הדגמים דורשים מרווח טיפולים גדול במיוחד – עד 80,000 ק"מ בין טיפול אחד לשני. כך, גם עלות התחזוקה השנתית השוטפת יורדת משמעותית ומספר שעות השבתת המשאית במוסך לצורך טיפול מצטמצם עד למינימום. 
 
✔ 4 שנים אחריות – אחריות ל- 4 שנים או 400,000 ק"מ, מעידה על הביטחון שלנו באיכות ואמינות משאיות פורד החדשות שישרתו אותך ואת מערך ההובלה, החלוקה וההפצה בצורה הטובה ביותר. זה המקום לציין - משאיות פורד החדשות עומדות בדרישות תקינה ותקנים בינלאומיים מחמירים ובהם גם תקן פליטה EURO 6.

✔ מערך שירות ארצי – את מערך המוסכים בפריסה ארצית - חיפה, אשדוד, באר שבע, ירושלים, אילת - משלימות ניידות השירות 24/7 כולל אפשרות קריאה דרך מוקד חירום שדואג לשגר אליך את ניידת השירות.
 

✔ הגב החזק של DMC –סדרת משאיות פורד החדשה מיובאת על ידי חברת DMC Trucks - שותפות של שני גופים מובילים בענף הרכב והרכב הכבד: דלק מוטורס יבואנית רכב ותיקה וקומסקו יבואנית צמ"ה מעל 52 שנים.
 

✔ וגם... אפשרויות מימון – נשמח לסייע בערוצים שלנו ולהציע לך מקורות מימון כולל למנוף, למערבל הבטון, לארגז קירור וכדומה.
 
תמונת משאיות פורד במרכז הלוגיסטי

משאיות פורד לכל מטרה

השאר לנו את הפרטים שלך ואנחנו ניצור איתך קשר
 
 

איזו משאית דרושה לך?
משאית בטון, משאית למנוף גזם, משאית לארגז סגור (קירור/יבש), משאיות לחלוקה, משאית לארגז פתוח, משאית לדחסן אשפה, משאית להובלת רכבים? מבחר הדגמים של משאיות פורד החדשות נועד לתת את הפתרון האידאלי לכל סוג עבודות המשאית. לבחירתך:

 
משאיות פורד לכל מטרה

משאית ארגז פתוח או סגור רב-משימתית המותאמת למגוון רחב של ביצועים ועבודות: משאית למנוף גזם, להובלת כלי רכב, משאית דחסן אשפה, רמסע... ועוד. אף נהג לא יתלונן בפניך: "לא סוחבת" - משאית פורד 1833 מגיעה עם מנוע 330 כ"ס חזק ועוצמתי משמעותית מהמקבילות. גם עולה אלפי יורו פחות מהמתחרות גם מציעה תחזוקה חסכונית עם מרווח טיפול כל 50,000 ק"מ 
 
תמונת משאית פורד דגם 1833 DC/LR

תומך סינגל 2x4 מתקדם, בעל קבינה גבוהה ומפוארת עם מפרט מפנק לנוחות הנהג. אבזור עשיר הכולל מערכת בלימה אלקטרונית, מערכת מניעת נעילת גלגלים, בקרת יציבות, בקרת שיוט, טכוגרף דיגיטלי ועוד רשימה ארוכה של מכלולים. וכמובן, החיסכון הכספי שנשען על מרווחי טיפולים כל 80,000 ק"מ) ועלות משאית נמוכה באלפי יורו מהמקבילות לה בקטגוריה.
 
תמונת משאית פורד דגם 1848T

משאית אולטימטיבית  לקשת של משימות: משאית מנוף, משאית לארגז סגור קירור יבש, משאית לדחסן אשפה, להובלת ציוד. מה שמתאים לך - ארגז פתוח, ארגז סגור, מנוע גדול (430 כ"ס) מנוע חסכוני שלא למטרות גרירה... וכמו בכל המשאיות שלנו: חיסכון משמעותי של אלפי יורו בעלות המשאית ביחס למקבילות ומרווח טיפולים שוטפים חסכוני במיוחד: כל 80,000 ק"מ 

 
תמונת משאית פורד דגם 2642F

משאיות בטון הן מן הכבדות שיש על הכביש ביחס לגודלן. זו אחת הסיבות מדוע העדפנו לצייד אותה במנוע עוצמתי 13 ל' 420 כ"ס, ובנוסף, מערכת עזר לזינוק בעליה. לפני המעבר אל מפרט המשאית המלא ומאפייני מערכותיה חשוב להדגיש את הנתון הבא: עלות משאית פורד  M-4142 מערבל בטון 32 טון נמוכה מהמתחרות באלפי יורו.
 
תמונה של משאית פורד דגם 4142M
 
 
 
 
השאר לנו את הפרטים שלך ואנחנו ניצור איתך קשר
 
 
אנחנו מציעים לך
וזה מראה עד כמה אנחנו סומכים על משאיות פורד
48 חודשי אחריות או 400,000 ק"מ
 
 
 
 

משאית מודרנית שזכת לתואר משאית השנה 2019 . התואר ניתן למשאית בעיקר על סעיף החדשנות על כך כי בפעם הראשונה יצרן שאינו נמנה עם יצרני המשאיות האירופאים הוותיקים מצליח לתכנן ולייצר משאית שעומדת בשורה הראשונה עם היצרנים האירופאים המוכרים וכן בתחומים רבים מהווה בשורה של ממש. זה הגורר תומך 4X2 הבא שלך במחיר ללא תחרות.
 

משאית שתוכננה במיוחד לדרישות שלך קבלן עבודות העפר . המשאית בנויה מאסיבית ומיועדת לתנאי עבודה קשים בעומס מרבי של 41 טון אך מורשית  לעבודה בארץ במשקל של 32 טון (בשל הוראות החוק) ועוד 27 טון בעגלה נגררת , סה"כ 59 טון . המשאית בנויה עם תא שינה לנוחיות הנהגים . לפנינו משאית שעונה ללא ספק לדרישות המשתמש המקצועני.