למידע נוסף או הצעת מחיר

משאית פורד קרגו 1833 DC/LR (4X2) הרב תכליתית הולכת להיות המשתלמת בקטגוריה של משאיות 18 טון לחלוקה (ולא רק חלוקה) בזכות יתרונות חזקים ומגוון הביצועים: 
 
✔  החיסכון הכספי המשמעותי – משאית פורד 1833 משווקת ע"י DMC Trucks במחיר החדרה זול משמעותית מהמתחרות בקטגוריה. ואם בכוונתך לרכוש צי משאיות מדובר בחיסכון של עשרות עד מאות אלפי יורו.

✔  הכוח והעוצמה – אל המשאית משודך מנוע אקו-טורק 9 ליטר המייצר 330 כ"ס חזק משמעותית מהמקובל בסגמנט זה. מעמס... עליות... קטן עליה!
✔  4 שנות אחריות – או  400,000 ק"מ. אין ספק שתקופת אחריות זו מבטאת את הביטחון שלנו באיכות ואמינות משאיות פורד בכלל ומשאית פורד 1833 לא רק במילים אלא גם במעשים.


 
 

משאית פורד קרגו 1833DC/LR החדשה -  יותר כוח, יותר אחריות בפחות עלות 

ויש עוד
אל שלושת יתרונות משמעותיים אלה שהם בעלי 'המשקל הכבד' בבחירת המשאית החדשה שלך מצטרפים עוד מחזקי החלטה כמו: מערך המוסכים בפריסה ארצית כולל ניידות שירות 24/7,  הגב החזק של DMC Trucks  שותפות של שני גופים מובילים: חברת דלק מוטורס וחברת קומסקו וערוצי המימון שבאפשרותנו להציע לך כולל עלות מנוף, מערבל הבטון, ארגז הקירור או כל תצורה אחרת.


 

קשת המשימות: 


משאית פורד קרגו 1833 DC/LR  18 טון מתאימה לקשת רחבה של משימות וביצועים:
משאית למנוף גזם, משאית לארגז סגור (קירור/יבש), משאיות לחלוקה, משאית לארגז פתוח, משאית לדחסן אשפה, משאית להובלת רכבים.

 

נתונים בולטים ומפרט טכני 


אל תכונות כמו מערכת התרעה על סטייה מהנתיב, מערכות בלימה אלקטרוניות EBS ו-ABS, בקרת יציבות אלקטרונית, נעילת דיפרנציאל, בקרת שיוט, טכוגרף דיגיטלי... מצטרפים שני מפרטים - סטנדרטי ואופציונאלי.
 
תמונת קטלוג 1833 DC/LR
לחץ להורדת המפרט טכני
 
לפרטים נוספים ולתאום פגישה ו/או נסיעת מבחן
אתה מוזמן להתקשר לאגף המכירות
משרד: 09-7499319
או ישירות למנהל המכירות דורון חזן 
054-3999665

 
 
השאר לנו את הפרטים שלך ואנחנו ניצור איתך קשר
 
 
אנחנו מציעים לך
וזה מראה עד כמה אנחנו סומכים על משאיות פורד
48 חודשי אחריות או 400,000 ק"מ